Про компанію

Перша дитяча перукарня «Сімпа» відкрилася в січні 2010 року в торговому центрі Олімпійський, по вулиці Червоноармійській. Нашим завданням було створення салону краси для дітей, куди батьки могли б прийти навіть з самими маленькими дітками і бути впевненими, що їх будуть раді бачити і зможуть якісно обслужити. Адже підстригти маленьку дитину - це ціле мистецтво, яке вимагає правильного підходу, майстерності, вміння. 

Наступним етапом стало співробітництво в мережею гіпермаркетів «Епіцентр», в результаті якого в грудні 2011 року відкрився наш другий салон на Позняках за адресою проспект Григоренка, 40. Але у листопаді 2020 року наш салон на Позняках переїхав у більш просторе та зручне приміщення за адресою м. Київ, вул. Драгоманова, 29 у ТЦ Центрум.

Після цього, в червні 2012 року з'явилася ще одна перукарня «Сімпа» в «Епіцентрі» на Окружній, за адресою вул. Берковецька, 6-В.

Новий салон Сімпа відкрився в грудні 2014 року в найбільшому торговому центрі Епіцентр за адресою Полярна, 20-Д

У квітні 2017 року було відкрито салон Сімпа на бульварі Перова, 36, в ТРК Квадрат-NEO. Це найбільший, світлий, просторий салон Сімпа, в якому ми пропонуємо не тільки класичні послуги дитячих стрижок, зачісок, проколювання вушок, але й нові модні послуги, такі як: фарбування волосся для діток спеціальної нешкідливою фарбою, плетіння кіс з канекалоном, СПА процедури по догляду за волоссям для діток та їхніх мам. Нажаль, через складну ситуацію з карантином та короновірусом, салон було зачинено у січні 2021 року.


У грудні 2017 року було відкрито салон Сімпа на проспекті Степана Бандери, 11, в новому Епіцентрі, який було побудовано замість популярного ТЦ Альта-Центр. Нажаль, через складну ситуацію з карантином та короновірусом, салон було зачинено у січні 2021 року.

У жовтні 2018 року було відкрито салон Сімпа на вулиці Братиславській, 11 у Епіцентрі. Дуже зручне розташування цього салону біля житлового масиву Троєщина, а також кваліфіковані та доброзичливі майстрині дуже швидно зробили цей салон одним в найбільш популярних у мережі Сімпа. 

Всі наші перукарні для дітей мають яскравий, привабливий інтер'єр, спеціальні дитячі крісла у формі машинок, пропонують для перегляду цікаві мультфільми на якісних телевізорах, а також, найголовніше - в них працюють майстри, які люблять свою роботу - робити Ваших дітей красивими, а батьків - задоволеними!

Ми продовжуємо працювати над розширенням мережі дитячих перукарень «Сімпа» і сподіваємося незабаром порадувати Вас ще кількома новими салонами в різних частинах Києва.

До зустрічі в наших перукарнях!