Продовжуємо радувати гостей ЦУМ Київ / TSUM Kyiv Department Storeбесплатним аквагримом від дитячої перукарні Сімпа
Наша майстер Маргарита в цю суботу добре попрацювала, наводила красу і жах на гостей і учасників Всесвітньої олімпіади з робототехніки Sustainabots - природно-орієнтовані роботи, яка проходила в ТРЦ Арт-Молл.
25 і 26 вересня 2017 року, наші майстри брали участь в пікніку журналу «Твій малюк»
А у нас в Сімпі на Бульварі Перова, 36 сьогодні проходили зйомки для передачі Ранок по-київські телеканалу Київ. Наші майстри Лала і Настя розповіли і показали варіанти плетіння модних і простих кісок для школи. Скоро на всіх телеканалах країни
УРА ура УРА! Нарешті !!!У Сімпа нова модна послуга - плетіння кіс з канекалоном. Це коли в волосся будь-якої довжини вплітають різнокольорові пасма і роблять довгі кольорові косички!Ми в захваті від нового образу Сашеньки, а Ви ?!
"Наші бджілки Еля і Лала сьогодні весь день працюють, наводять красу учасницям показу від Estel в ArtMall.
Подивіться, які гарні кіски і колосочки у нас вийшли
Вау !!! Вау-вау-вау! :)
Тепер в Сімпа на бульварі Перова можна зробити стильне фарбування кінчиків для Вашого малятка за допомогою спеціальної нешкідливої фарби, яка сприятливо впливає на структуру волосся!
Наймодніша новинка сезону весна / літо 2017 - тепер в Сімпа!
Запрошуємо всіх на Фестиваль Робототехніки, який проходить сьогодні в Палаці Спорту з 10 до 19!
Майстри Дитяча Перукарня Сімпа будуть безкоштовно малювати тематичний аквагрим на фестивалі орієнтовно до 15:00. Чекаємо на Вас!
січня 2017 року нашому салоні проходили зйомки рекламного ролика про дитячі стрижки в Сімпа! Результат обов'язково покажемо Вам дуже скоро